“DHL Express” uzsāk eksprespasta piegādi ar droniem

Starptautiskais eksprespasta pakalpojumu sniedzējs “DHL Express” un autonomā gaisa transporta uzņēmums “EHang” kopīgi uzsākuši pilnībā automatizētu eksprespasta piegādi ar droniem Ķīnas pilsētās, lai risinātu pēdējās jūdzes piegādi. Tas ir turpinājums abu uzņēmumu centieniem attīstīt inovatīvus un inteliģentus risinājumus ar augstāku automatizācijas pakāpi. Līdz ar to DHL kļuvis par pirmo starptautisko eksprespasta uzņēmumu, kas Ķīnā sniedz šādu pakalpojumu.

Īpaši pilsētvidei pielāgotais drons, kas pārvadā eksprespastu, spēj pārvietoties astoņus kilometrus garā maršrutā starp DHL servisa centru un klienta biroju. Tas ļauj samazināt piegādes laiku no 40 līdz 8 minūtēm un ietaupīt līdz 80% no piegādes izmaksām, salīdzinot ar citiem transportlīdzekļiem.

“Mēs ļoti priecājamies par pirmo viedo dronus piegādes pakalpojumu Ķīnā, kas iezīmē jaunu sākumu “viedās pilsētas” gaisa loģistikas izveidē. Piegāde, izmantojot dronus, ir novatorisks risinājums, kas jāpaplašina un jāievieš dažādās jomās, un mēs ceram sadarbībā ar “DHL Express” izveidot daudzdimensionālu pilsētas gaisa transporta sistēmu, ” stāsta EHang dibinātājs un vadītājs Hu Huazhi.

“EHang Falcon Smart Drone” ir izstrādāts, izmantojot viedus un drošus lidojuma vadības moduļus. Tas spēj veikt vertikālu pacelšanos un nolaišanos, augstas precizitātes GPS un vizuālo navigāciju, viedo lidojuma trajektoriju plānošanu, pilnībā automatizētu lidojuma un reālā laika tīkla savienojumu. Drons var pārvadāt līdz 5 kg smagu kravu. Pacelšanos un nolaišanos tas veic, izmantojot īpašas konstrukcijas “inteliģentās stacijas” kas ļauj pilnībā automatizēti iekraut un izkraut kravu.

Šis risinājums uzlabos “DHL Express” kravu piegādes iespējas un klientiem radīs jaunu loģistikas risinājumu pieredzi. Dronu izmantošana eksprespasta pakalpojumiem piedāvā novatorisku risinājumu, lai apmierinātu pieaugošās prasības attiecībā uz steidzamu sūtījumu piegādi.

DHL turpinās identificēt jaunus maršrutus, lai apkalpotu klientus, kuriem nepieciešami pielāgoti pakalpojumi un loģistikas risinājumi, un cieši sadarbosies ar EHang, lai jau tuvākajā nākotnē izstrādātu nākamās paaudzes dronus, uzlabojot to darbības jaudu un diapazonu.

 

Avots: https://www.electricvehiclesresearch.com/articles/17232/dhl-launches-regular-fully-automated-urban-drone-delivery-service

Video: https://www.youtube.com/watch?time_continue=65&v=-gKHvUepybA

 

Snapshot 3 (10.06.2019. 14-29)Snapshot 2 (10.06.2019. 14-29) Snapshot 7 (10.06.2019. 14-31) Snapshot 6 (10.06.2019. 14-30) Snapshot 5 (10.06.2019. 14-30) Snapshot 4 (10.06.2019. 14-29) Snapshot 1 (10.06.2019. 14-29)

Dalies