Tukuma pilsētas svētkos iedzīvotāji izmēģina elektrisko velosipēdu un apskata elektromobili

2015.gada 25. jūlijā Tukumā notika ikgadējie pilsētas svētki, kas pulcēja plašu apmeklētāju skaitu.

Apmeklētājiem bija iespēja aplūkot Emobilitate.lv stendu, kurā bija dota unikāla iespēja  testa braucienos izmēģināt e-velosipēdu. Apmeklētāji atzina, ka braukt ar motora palīdzību ir ļoti patīkami un labprāt e-velosipēdu izmantotu arī ikdienā.

 

Apmeklētājiem tika dota iespēja apskatīt arī videi draudzīgo e-auto un uzdot interesējošos jautājumus e-mobilitātes ekspertam SIA “Ardenis” projektu vadītājam Arturam Dombrovskim. Eksperts atzina, ka iedzīvotājiem visvairāk interesē iespējamais nobraukums ar vienu uzlādi, uzlādes iespējas un automašīnas cena.

IMG_3266

Emobilitate.lv stendā vieta tika atvēlēta arī portatīvajai uzlādes stacijai, kuru apskatot apmeklētāji varēja noskaidrot kā notiek uzlādes process, cik ilgs laiks tam ir nepieciešams un kādi faktori to ietekmē.

Papildus Emobilitate.lv stendā, pareizi atbildot uz pieciem e-mobilitātes jautājumiem, erudītākie stenda apmeklētāji varēja iegūt balvu – riepu spiediena mērītāju savam četru riteņu vai divu riteņu braucamajam.

IMG_3237

Tukums bija pirmā no pilsētām, kurā viesojās Emobilitate.lv stends. Aicinām izmēģināt elektriskos velosipēdus un apskatīt elektromobili Emobilitate.lv stendā arī citās Latvijas pilsētās.

  • 1.augustā Ventspilī
  • 7.augustā Valmierā
  • 15.augustā Rīgā
  • 22.augustā Preiļos.
Dalies