Nissan elektriskais apvidnieks Ariya – priekškars krīt

Daudzi ir aizdomājušies, kāds varētu izskatīties Nissan Leaf apvidus auto. Vai tas varētu būt kas līdzīgs Nissan Leaf un Qashqai krustojumam? Ja arī jūs tas interesē, tad tagad atbilde ir skaidra.

Nissan plānoja pirmo reizi parādīt Ariya Tokijas auto izstādē, bet tā attēli nonākuši presē vēl pirms izstādes sākuma. Tie publicēti Japānas auto žurnāla CarTop (https://www.webcartop.jp/) jaunākajā numurā. Bez tam informācija par to atrodama spāņu portālā Foro Coches Eléctricos
 (https://forococheselectricos.com/).

Plānots, ka Leaf un Qashqai bērnam būs 480 km autonomija saskaņā ar EPA ciklu. Tā dimensijas būs līdzīgas Qashqai, bet salona izmērs vairāk līdzināsies Murano. Tas spēs paātrināties no 0 līdz 100 km/h mazāk nekā 5 sekundēs.

Labākā ziņa par šo Leaf krosoveru ir tāda, ka tam būs ļoti maz kopīga ar hečbeku. Tā akumulatoram būs šķidruma dzesēšana. Interjers būs ļoti futūristisks. Piemēram, info panelis parādīsies tikai, ieslēdzot automašīnu. Šajā modelī pirmo reizi varētu tikt izmantotas jaunās piektās paaudzes NMC 811 šūnas no Envision AESC, izmantojot CCS Combo 2, nevis CHAdeMO uzlādes standartu, kā pašreizējā Leaf.

Vai Nissan uzlabos arī lietotni NissanConnect EV? Vai Ariya cena būs konkurētspējīga, salīdzinot ar Tesla Model Y, Volkswagen ID.4 un nākotnē Ford Mach E? Varbūt atbildes uz šiem jautājumiem iegūsim jau Tokijas auto izstādē, bet, visticamāk, mums būs jāpagaida līdz 2020. gadam.

Avots: https://insideevs.com/news/377633/nissan-ariya-child-leaf-rogue/

Dalies