Projekta BSR electric podkāsts – ‘’Nākošā pietura’’

Interreg projekta BSR electric ietvaros tiek pētīti un testēti dažādi elektromobilitātes risinājumi Eiropas pilsētās, tai skaitā e-auto, e-velosipēdu, e-kuģu, e-autobusu, e-skūteru un dažādu citu risinājumu izmantošana.

Lai palīdzētu lēmumu pieņēmējiem un speciālistiem pašvaldībās un valsts institūcijās, projekta ietvaros tiek izstrādāts tiešsaistes apmācību modulis e-mobilitātes jomā. Kā ievads šim apmācību modulim sagatavots pirmais BSR electric podkāsts, kura galvenā tēma ir “izpratne par to, kā lietotāju izturēšanās un efektīvi stimuli veicina e-mobilitātes ieviešanu”.

Podkāstu veidojuši Arjuns Džamils (Arjun Jamil) un Džordžs Metjūzs (George Matthews) no Hamburgas Lietišķo zinātņu universitātes, tajā piedalās arī psiholoģijas doktors Jans Volkers (Ian Walker) no Batas Universitātes Lielbritānijā, Petteri Nisula no Helsinku Vides dienesta (HSY) un Dženija Skagestāde (Jenny Skagestad) no Norvēģijas ZERO asociācijas.

Tajā tiek diskutēts gan par lietotāju mobilitātes paradumu psiholoģiskajiem aspektiem, gan kampaņu auto aizstāšanai ar e-velosipēdiem Somijā, gan Norvēģijas veiksmes stāstu e-mobilitātes straujajā attīstībā.

Podkāstu iespējams noklausīties: https://www.bsr-electric.eu/news/bsr-e-online-learning-podcast-the-next-stop

Dalies