Rīgas pilsētas svētkos viesi izmēģina elektriskos transportlīdzekļus

2015.gada 15.augustā Rīga svinēja pilsētas svētkus. Parkos un skvēros aktīvi norisinājās dažnedažādas izklaides aktivitātes bērniem un pieaugušajiem. Arī elektromobilitātes stends viesojās Kronvalda parkā un iepazīstināja Rīgas svētku viesus ar elektromobilitātes jautājumiem.
Stenda apmeklētāji aktīvi izmantoja iespēju izmēģināt elektrovelosipēdus. Daudzi atzina, ka lielākais pārsteigums ir tieši viegluma sajūta, kas rodas, braucot ar šo transportlīdzekli. Eksperti stāstīja, rādīja un diskutēja par elektrovelosipēdu tehniskajām īpašībām, uzlādi, kā arī elektrovelosipēdu uzglabāšanas drošību. Eksperti demonstrēja paaugstinātas drošības velosipēda slēdzeni, kā arī informēja par iespējām aprīkot velosipēdu ar GPS raidītāju un apdrošināt to.

Stendā varēja apskatīt arī elektromobili un tā uzlādes iekārtu. Apmeklētājiem bija iespēja aplūkot automobili no ārpuses, kā arī no iekšpuses, apsēžoties autovadītāja vietā, un noskaidrot, kas atrodas zem motora pārsega. Tika uzdoti jautājumi par to, cik lielu attālumu ir iespējams nobraukt ar šādu automašīnu, kā arī kādas ir tās iegādes un ekspluatācijas izmaksas.

2015.gada 22.augustā elektromobilitātes stends viesosies Preiļu novada svētkos.

Dalies